زندگی با دور کند

دوشنبه 20 فروردین‌ماه سال 1397 ساعت 14:02


وقتی سالها از انجام یک کار با یک روال می گذرد یکی از خجسته ترین اتفاقات ممکن این است که از آن بیرون بیایید و سر فرصت و حوصله خوتان را تماشا کنید و ببینید ایا مایلید همان جا و با همان مختصات ادامه بدهید؟

حقیقت این است که جریات زندگی مثل سیل می ماند  خیلی وقت ها طوری آدم را با خودش می برد که هیچ فرصت نکرده ای که بگویی آره! این همان چیزی است ککه من می خواهم و خوشحالم می کند و می خواهم ادامه بدهم   . . .


برچسب‌ها: روزنوشت
نظرات (2)
دوشنبه 20 فروردین‌ماه سال 1397 ساعت 16:20
خدا را شکر که غصه دار و غمگین نیستی از این موضوع
انشاله که بهترین ها در انتظارت باشه
پاسخ:
دوشنبه 20 فروردین‌ماه سال 1397 ساعت 16:40
ازدواج مدرن...پس این نظریه و روش مدرن ازدواج که معتقد است که یک دختر و پسر بایستی مدتی با هم مراوده داشته باشند تا ببینند که وجوه اشتراک کافی برای ازدواج دارند یا نه، تماماً بر حماقت است و بزرگترین نشانه این حماقت، واقعیت زناشوئی های مدرن است که هنوز شروع نشده در فکر طلاق هستند و هر یک از طرفین یقین دارد که طرف مقابل او را فریب داده است. و این نیز بمعنای تناسخی است که با ازدواج واقع می شود و نبرد علیه این تناسخ. این نبرد مذبوحانه و احمقانه در تمدن جدید منجر به این امر شده است که یک فرد مستمراً همسر عوض کند تا مثلا دچار چنین وضعی که همان تناسخ است نگردد تا آنجا که بتدریج به این نتیجه می رسد که اصلاً پبوند زناشوئی نبندد و با هر کسی چهار صباحی باشد و سپس بی هیچ تعهدی برود. ...استاد علی اکبر خانجانی

کتاب شناخت شناسی ص ۷۹

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
Instagram