آنی تولدت مبارک!

دوشنبه 29 مرداد‌ماه سال 1397 ساعت 11:18

پانزده، شانرده سال قبل وقتی تازه پا به عوالم وبلاگ نویسی گذاشته بودم، بلاگفا چند تا شاخ داشت که عاشقانه نوشته هایشان را پیگیری می کردم و حتا کامنت هایشان را هم با حلاوت می خواندم. یکی از این ابر بلاگر ها آنی دالتون (یادداشت های یک دختر ترشیده) بود! نویسنده ی بی مثال و نکته بین و طنازی که برایم مثل خدا بود! یادم می آید در یکی از جشن های وبلاگ نویسی که برای انتخاب وبلاگ های برتر با انتخاب بازدید کننده ها بود و من هم مقام ماستونکی ای تویش آورده بودم ( چیزی در حد پانزده وبلاگ برتر و جایزه اش یک اکانت پنجاه هزار تومنی ، ADSl بود که هیچ وقت هم استفاده اش نکردم  و البته یک تقدیرنامه ی خنده دار) چشم گرداندم و آنی را آن پشت مشت ها تو ردیف آخر دیدم! خیلی مسلط و دست نیافتنی بود، همراه با کسی که حس می کردم خواهرش باشد.

بعدتر ها فهمیدم که آنی شاعر است و چه شاعر خوبی هم هست و با قلمش خیلی وقت ها کار می کند و اسمش ارمغان است و تو چه روزنامه ها و مجلاتی کار کرده و  . . . 

خیلی ها  در این کسادی اوضاع وبلاگستان زدند بغل و اول دیر به دیر و بعدش غیب شدند و وبلاگستان تاریک و خلوت و سوت و کور ماند خیلی از آن بلاگر ها هم در افق محو شدند ،آنی اما هنوز هست خداروشکد اگر چه رقیق!

دیروز ها که اواسط مرداد ماه گذشت یادم آمد که تولدش بوده و رفتم برایش تولدت مبارک بنویسم! صفحه اش را باز کردم و دیدم یکی از سه تا لینکش منم! همیشه تعداد محدودی لینک داشت و حالا هم همین است

خلاصه در دلم قند آب شد و به خودم بالیدم! و از آنجا که برای هیچ بنی بشری نمی توان توضیح داد و تعریف کرد که الان سبب خوشحالی من از آن روست که در وبلاگی که یک روزی آمار بازدید روزانه اش بالای ده هزار نفر بود و برایم اوج آمال و آرزو بود لینکانده شده ام! این جور این شعف بلاگستانی و شریف را که تنها شماها می دانید به چه معنیست باز گفتم

اولا که تولدش مبارک! 

دوما که سرش سلامت و قلمش مانا باشد برایمان تا همیشه!برچسب‌ها: تولد نوشت، آنی دالتون
نظرات (5)
دوشنبه 29 مرداد‌ماه سال 1397 ساعت 11:33
چه حس شیرینی
خودت که بینظیری وقتی از کسی تعریف کنی حتما تعریفی هستن
پاسخ:
سه‌شنبه 30 مرداد‌ماه سال 1397 ساعت 00:01
یاد اون روزها بخیر
پاسخ:
ب خیر
چهارشنبه 31 مرداد‌ماه سال 1397 ساعت 14:28
وقتى چهارده ساله بودم همیشه وبلاگتُ میخوندم ولى بنا به دلایلى هیچوقت نتونستم برات کامنت بذارم . امروز پشت چراغ قرمز یاد یکى از حرفات افتادم و سرچ کردم ببینم هنوز مینویسى یا نه . خیلى خوشحال شدم که هنوزم ویلاگت پا برجاست :) پاینده باشى .
پاسخ:
ای جان
چ با مزه
مرسی ازت نازننین خانوم
موفق و شاد باشی
شنبه 10 شهریور‌ماه سال 1397 ساعت 14:11
وااااااااااای باورم نمیشه
دختر ترشیده هنوز می نویسه؟؟؟
یادمه چند سال پیش هر روز می خوندمش ، هرررررر روز
ولی بعد یه مدت طولانیی که نخوندم ، احساس کردم دیگه خودش نمی نویسه
گفتم شاید بعد از چند سال کس دیگه ای داره به جاش مینویسه
پاسخ:
نه نه
خودشه
منم خیلی ذوق زدم از بودنش
یکشنبه 11 شهریور‌ماه سال 1397 ساعت 15:36
من تو اینستا یافتمش و شاد گشتم.
پاسخ:
به به

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
Instagram